ODKRYJ LERNI Z NAMI

Lerni – odkryj smak nauki, która ekscytuje!
Platforma Lerni to narzędzie do nauki języków obcych online. Nauczyciele i uczniowie korzystają z gotowych zasobów przy użyciu tablicy interaktywnej, na komputerach w sali lub zlecają zadania domowe swoim uczniom, aby uczyli się indywidualnie w domu.
Wszystkie kursy osiągalne są w dowolnym miejscu z internetem, dostęp do nich ma każdy użytkownik, który otrzyma kod oraz dokona aktywacji. Od momentu pierwszej rejestracji każdy uczeń ma dostęp do fotolekcji, gier, dialogów, ćwiczeń interaktywnych, gramatyki czy powtórek, a nauczyciel do całego rozwiązania oraz Panelu Nauczycielskiego.
Według naszej filozofii, nauka jest przyjemnością, do której chętnie wracamy. Do pracy motywują zarówno owocne rezultaty, jak i sam proces uczenia się, który sprawia prawdziwą przyjemność!
Wierzymy, że nauka powinna być równie skuteczna, co przyjemna. Mając przed sobą główny cel – uczynić proces zdobywania wiedzy atrakcyjną przygodą, zespół Lerni opracował innowacyjne kursy online wraz z warstwą administracyjną dla nauczyciela. Wszystkie powstały w oparciu o autorską metodę personalizacji, która odnosi sukcesy już w 49 krajach i jest wdrożona w 460 instytucjach edukacyjnych.
Lerni to multimedialna platforma online, oferująca naukę pięciu języków obcych:
angielskiego, włoskiego,
niemieckiego, hiszpańskiego,
francuskiego, angielskiego biznesowego.
Co zyskujesz, korzystając z kursów językowych online z Lerni?
Nieograniczony dostęp do bazy multimediów edukacyjnych przygotowanych przez najlepszych metodyków
Wersję na komputer oraz aplikację mobilną na smartfony
6 pełnych kursów gramatyki wraz z modułem tworzenia list słówek
Panel nauczycielski pozwalający: zakładać grupy, analizować statystyki, zadawać zadania
Wsparcie w procesie wdrożenia oraz podczas samej pracy m.in. poprzez blended learning
Certyfikaty językowe
Lerni to kompleksowe rozwiązanie nowoczesnego e-learningu.
Skutecznie podnosimy efektywność nauczania!
Personalizacja – zanurz się w języku obcym!
MULTIMEDIA – osiągaj najwyższe efekty dzięki interaktywnym narzędziom edukacyjnym!
MOTYWACJA – daj się porwać ekscytującej nauce online!
Immersja w języku obcym;
Kursy szyte na miarę – nauka dostosowana do indywidualnych potrzeb;
Kształcenie umiejętności czytania, słuchania, pisania i mówienia;
Trwałe zapamiętywanie słówek dzięki modułowi powtórek.
Filmy i dialogi z native speakerami;
Fotolekcje;
Interaktywne ćwiczenia;
Kąciki gramatyczne;
Dyktanda;
Słownik obrazkowy z wymową;
Listy słówek.
Punkty i odznaki za systematyczną naukę;
Ranking użytkowników;
Dyscyplinator, pozwalający na stworzenie indywidualnego planu nauki;
Statystyki postępów;
Możliwość połączenia konta z Facebookiem.
Współpraca z nauczycielem
Mobilna i multimedialna nauka języków online!
Uczeń otrzymuje: • indywidualny i szkolny tryb nauki – nauka w szkole oraz w domu, • mobilną wersję na smartfony – powtórki słówek w dowolnym miejscu, • raporty postępów – wgląd w ranking postępów wszystkich użytkowników, • gry edukacyjne – innowacyjne metody nauki nowego języka obcego, • moduł sprawdzania wymowy – nagrania,, • certyfikaty językowe – potwierdzenie zdobytych umiejętności.
Nauczyciel otrzymuje: • panel nauczycielski – zakładanie grup, statystyki, zdania domowe, listy słówek, • dostęp do pełnej funkcjonalności każdego z kursów na platformie w formacie www oraz mobile, • sylabus produktu, • wsparcie we wdrożeniu, • opiekę metodyka, • darmowe szkolenia dotyczące wykorzystania nowych technologii w nauczaniu.