Praca MBP w Dziwnowie od 07.11.2020 r.- w okresie pandemii.

W związku z zapowiedzią zamknięcia dla użytkowników instytucji kultury, wynikającą z dużego przyrostu zakażeń koronawirusem, Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie wraz z naszymi Filiami również zostaje zamknięta dla czytelników ( nie ma wstępu do naszych placówek)od 07.11 2020 r.

Jednak aby nie pozostawić Państwa bez książek proponujemy następującą formę współpracy.

Osoby zainteresowane zarówno wypożyczeniem jak i zwrotem książek prosimy o kontakt telefoniczny:

MBP w Dziwnowie 913813547 od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 18.00;

Filia Dziwnówek 913811211 w poniedziałki i piątki

od 9.00 – 15.30.00 i środy 12.00 do 18.00; (telefonujemy i odbieramy książki w Dziwnówku);

Filia Międzywodzie – tel. 91381211 (tel. Z zamówieniem: Poniedziałki, środy i piątki), odbieramy we wtorki i czwartki w Międzywodziu

od 9.00 – 15.30.

W kontakcie telefonicznym ustalamy tytuły, autorów lub dziedziny interesujących Państwa książek i termin odbioru. Można dokonać wyboru korzystając z naszego katalogu zamieszczonego na naszej stronie:

www.bibliotekadziwnow.pl

Bibliotekarki przygotowują książki, pakują w reklamówki z oznaczeniem dla kogo – pozostawiają na stole na tarasie biblioteki. Prosimy o zasygnalizowanie dzwonkiem umieszczonym na drzwiach swojego przybycia.

Książki, które chcemy oddać prosimy o przyniesienie w reklamówce foliowej i pozostawienie na stole i również dzwonkiem zasygnalizować przybycie. Wszystkie nasze placówki zaopatrzone są w dzwonki.

Książki odebrane od Państwa są PODDANE OZONOWANIU – SĄ WIĘC BEZPIECZNE dla Was i dla nas odpisywane z Państwa kont i ponownie przygotowywane dla czytelników.

Na tarasie może przebywać tylko jedna osoba, oczywiście w maseczce zasłaniającej nos i usta. Po każdym użytkowniku zdezynfekujemy stół i dzwonek.

Prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad.

Dyrektor MBP w Dziwnowie.