Kochane Dzieciaki – Wasze DKK również chce Wam zaproponować coś ciekawego do przeczytania: „ŚNIEŻKA” . OPUSZCZONA KOTKA. Tiny Nolan.

Recenzja:

Zgubione… porzucone… zaniedbane? Odtąd ich domem będzie „Cichy kąt”!
W idealnym świecie takie miejsce jak schronisko „Cichy kąt” nie byłoby potrzebne. Jednak Ewa i Karol Mareccy, których rodzice prowadzą schronisko, wiedzą, że w życiu nie zawsze jest idealnie. Codziennie zjawia się nowe zwierzę, które potrzebuje pomocy!

Kiedy Ewa poznaje Julię i Jakuba, jest pewna, że okażą się idealnymi opiekunami dla Śnieżki, cudownej czarno-białej kotki znalezionej w opuszczonym domu. Jednak niedługo po przeprowadzce do nowych właścicieli Ewa zaczyna podejrzewać, że nie wszystko jest tak, jak być powinno, a Śnieżce znów grozi niebezpieczeństwo…

Tina NOLAN

Nolan urodziła się w Rakaia, gdzie mieszkała do ośmiu lat, a następnie przeniosła się do pobliskiego Barrhill – pochodzi z  Nowej Zelandii.

Nolan ukończył szkołę teatralną Toi Whakaari w 2005 roku.

Z zawodu jest aktorką.

Tina Nolan napisala mnóstwo wspaniałych książek dla dzieci :

Tuptuś. Samotny jeżyk

Puchatek, porzucony chomiczek

Figiel. Zraniony lisek

Mruczek. Kotek, który został sam w domu

Łatka. Niechciany szczeniak

Merlin. Bezdomny źrebak

Dusia. Zagubione kaczątko

Bunia. Króliczek który uciekł z domu.

Dysponujemy książkami Tiny Nolan w naszej bibliotece serdecznie zapraszamy do nas po lekturę, w poniedziałek 26 października zaplanujemy formę spotkania i omówienia książeczki – oczywiście powiadomimy wcześniej.