Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie przy ul. Reymonta 10 oraz jej Filie w Dziwnówku ul. Morska 10 i w Międzywodziu ul. Zatoczna 34 serdecznie zapraszają przez cały SEZON LETNI na KIERMASZ KSIĄZKI ZA 1,00 ZŁ.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie przy ul. Reymonta 10  oraz jej Filie w Dziwnówku ul. Morska 10 i w Międzywodziu ul. Zatoczna 34 serdecznie zapraszają przez cały SEZON LETNI na KIERMASZ KSIĄZKI ZA 1,00 ZŁ.

Kwota, którą uzyskamy ze sprzedaży, zasili budżet instytucji i zostanie przeznaczona na zakup nowych książek i czasopism.

Kiermasz tak naprawdę odbywa się przez cały rok – od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem również turystów, bo jak tu spędzać czas na plaży bez książki? Książka to przyjaciel na pogodę i niepogodę

Na sprzedaż przeznaczone są pozycje, które otrzymaliśmy w darze od mieszkańców Gminy Dziwnów i nie tylko, pozostawione w prezencie przez turystów, oraz nasze już –wielokrotnie  przeczytane i gotowe na drugie życie w rękach nowych czytelników.

Drogi czytelniku jeśli masz w domu niepotrzebne, niezniszczone książki, audiobooki lub płyty CD/DVD to przynieś je do biblioteki, uzupełnimy nimi nasze zbiory, a jeśli już są w naszym posiadaniu to je przekażemy na kiermasz, gdzie na pewno znajdą nowego właściciela. Zarobione pieniążki – przeznaczymy na zakup nowych książek, płyt, gier planszowych i komputerowych dla naszych użytkowników.

Nasze kiermasze odbywają się przed budynkami w widocznym miejscu, w godzinach otwarcia placówek.

W Dziwnowie na tarasie MBP mamy REGAŁ Z PODRĘCZNIKAMI – skąd można wybierać książki za darmo lub pozostawiać swoje niepotrzebne, mogące komuś posłużyć.

Informujemy, że na terenie biblioteki (przed i w budynku)cały czas obowiązuje reżim sanitarny, czyli zakrywanie ust i nosa, zakładanie rękawiczek ochronnych. Wszyscy chcemy być bezpieczni bo wszyscy jesteśmy tego WARCI J.

Znajdziesz nas na FB i na www.bibliotekdziwnow.pl

Pozdrawiamy i zapraszamy

Załoga MBP w Dziwnowie.