Kochane Członkinie Dziwnowskiego DKK – bardzo za Wami tęsknimy i abyśmy nie próżnowały i nie traciły tak miłego kontaktu, zaplanowałyśmy spotkanie on-line na Facebook- u. Proponujemy wspaniałą lekturę autorstwa : Elizabeth Gilbert „Jedz Módl się Kochaj”.

Kochane Członkinie Dziwnowskiego DKK – bardzo za Wami tęsknimy i abyśmy nie próżnowały i nie traciły tak miłego kontaktu, zaplanowałyśmy spotkanie on-line na Facebook- u. Proponujemy wspaniałą lekturę autorstwa : Elizabeth Gilbert  „Jedz Módl się Kochaj”.

Lektura jest dostępna w większej ilości egzemplarzy w naszej bibliotece – zapraszamy po jej odbiór.

Spotkanie planujemy 15 czerwca 2020 o godz. 17.00 przy kawce i ciastku i monitorze komputera .

Nim osiągnęła trzydziestkę, Elizabeth Gilbert miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna, wykształcona, ambitna Amerykanka – męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była kobietą ani szczęśliwą, ani spełnioną. Nękał ją niepokój, smutek i rozterki. Przeszła przez wyczerpujący rozwód i popadła w ciężką depresję, przeżyła nieszczęśliwą miłość i całkowicie odrzuciła wszystko, czym, jak jej się zdawało, miała być.

Jedz, módl się, kochaj mówi o tym, co może się zdarzyć, kiedy bierzemy odpowiedzialność za nasze własne zadowolenie z życia. Mówi również o przygodach, jakie mogą się przydarzyć kobiecie, która nie chce już dłużej starać się powielać utartych wyobrażeń. Jest to opowieść, która poruszy każdego, kto kiedykolwiek obudził się rano z nieodpartym pragnieniem zmian

Bestseller „New York Timesa” i „Publishers Weekly”

Ponad 10 milionów egzemplarzy sprzedanych na świecie.

Ponad 400 tysięcy wydanych egzemplarzy w Polsce.

Przeczytały ją i polubiły Oprah Winfrey, Hillary Clinton oraz Meg Ryan.

Do wiernych czytelników Elizabeth Gilbert zalicza się Jonathan Carroll.

Na jej podstawie nakręcono film z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych. . Prawa do ekranizacji kupiła wytwórnia Paramount Pictures.

“Jedz, módl się i kochaj” mówi o tym, co może się zdarzyć, kiedy bierzemy odpowiedzialność za zadowolenie z własnego życia.

Polecamy także “I że cię nie opuszczę…”, kontynuację “Jedz, módl się, kochaj!”

Poznajmy autorkę:

Elizabeth Gilbert –ur. 18 lipca 1969 w Waterbury w Connecticut – pracowała między innymi jako kucharka, kelnerka i goniec w gazecie; później jako dziennikarka w prestiżowym męskim magazynie GQ.  W 1991 roku otrzymała tytuł licencjata z dziedziny nauk politycznych na Uniwersytecie Nowojorskim.

 Jej pierwszym mężem był Michael Cooper.

 Do 2016 roku była związana z Brazylijczykiem José Nunes (występującym jako Felipe w książce Jedz, módl się, kochaj).

Twórczość Elizabeth Gilbert:

Seria autobiograficzna:

Serdecznie zapraszamy do lektury i naszego spotkania tym razem w odmiennej formie.

Telefon/fax:

91 38 13 547
skype: Biblioteka-Dziwnów


UL. Reymonta 10
72-420 Dziwnów
biblioteka@dziwnow.pl