Drodzy Czytelnicy i Użytkownicy Miejskiej Biblioteki publicznej w Dziwnowie – informujemy, ze nasze placówki będą dostępne dla Państwa od 11 maja 2020 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00.

Drodzy Czytelnicy i Użytkownicy Miejskiej Biblioteki publicznej w Dziwnowie – informujemy, ze nasze placówki będą dostępne dla Państwa  od 11 maja 2020 r. od poniedziałku do piątku  w godzinach od 9.00 do 16.00.

W związku z KORONAWIRUSEM jesteśmy zobowiązani przestrzegać zasad bezpieczeństwa;

– obsługa państwa będzie odbywała się w ograniczonej i oznakowanej przestrzeni,

– kontakt poprzez ekran ochronny, zarówno pracownicy jak i czytelnicy zobowiązani są do używania maseczek zakrywających usta i nos oraz rękawiczek ochronnych,

– w widocznym miejscu będzie można skorzystać z płynu dezynfekującego,

– nie będzie dostępu do półek z książkami, czasopism i komputerów,

– sugerujemy, wcześniejszy kontakt telefoniczny;

– pod nr. 913813547 w Dziwnowie oraz

– dla Dziwnówka i Międzywodzia ( w poniedziałki, środy i piątki) 913811211 w celu zamówienia i przygotowania dla Państwa interesujących książek aby przyśpieszyć transakcję,

– zapraszamy do korzystania z KATALOGU ELEKTRONICZNEGO, link do niego znajda Państwo na naszej stronie www.bibliotekadziwnow.pl  , dostępność można sprawdzić w konsultacji telefonicznej i zarezerwować dla siebie książki.

Książki zwrócone przez Państwa będą poddane ozonowaniu w oddzielnym pomieszczeniu i krótkiej kwarantannie.

Biurka z szybami ochronnymi będą ustawione w Dziwnowie – w holu biblioteki, w filiach przy wejściach.

Po otwarciu biblioteki zdezynfekujemy pomieszczenie, poręcze, klamki. Postaramy się  aby wszystko przebiegało sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!