16 Grudnia 2019 roku w Bibliotece nastąpiło zakończenie projektu ”MOCNA STRONA KOBIET”.

16 Grudnia 2019 roku w Bibliotece nastąpiło zakończenie projektu ”MOCNA STRONA KOBIET”. Projekt obejmował wsparcie i pomoc w różnych aspektach życia w tym również  w sprawach opiekuńczo- wychowawczych w stosunku do dzieci.

Grupa kobiet  uczestniczących w programie, stworzyła grupę ludzi, którzy są dla siebie mili, dobrzy i wspierający  się wzajemnie nie tylko dobrym słowem. Spędziłyśmy ze sobą wiele godzin, które dały nam świadomość, że każda z nas ma kłopoty, każda z czymś sobie nie radzi, ale ta grupa wspaniałych  kobiet wspierała, doradzała i mówiła „ będzie dobrze”  i cieszyła się kiedy powiedziałyśmy o jakimś małym sukcesie.

Pani Kierownik OPS  Agata Tarasiuk osobiście podziękowała każdej z Pań, wręczając kwiatka i upominek.

Istnieje możliwość wzięcia udziału w następnym projekcie, który ruszy prawdopodobnie w miesiącu marcu. Już dziś zachęcamy Panie i Panów do brania udziału w takich projektach, bo one dają nam świadomość, że tak naprawdę nie jesteśmy sami i proszenie o pomoc nie jest wstydem, a takie grupy wsparcia to czasami deska ratunku.    Dziękujemy pięknie prowadzącej Pani Ani Majewskiej, za cierpliwość, życzliwość  i mówienie o trudnych czasami sprawach w sposób najbardziej zrozumiały.

Wielkie podziękowania kierujemy do pracownika Anny Sadowskiej , która organizowała naszą grupę , czuwała nad nami jak „kokoszka”, za pyszne ciasta i ciepło, które towarzyszyło każdemu spotkaniu. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się na następne spotkania.