sKRZATY I eDU pHOTON – 03.12.2019 r.

Jak w każdy wtorek, tak i ten 3 Listopada 2019 roku przybyły nasze biblioteczne „Skrzaty’, aby pograć w różnorodne gry, które same przyniosły  do biblioteki A  wśród gier był  „odwieczny” Chińczyk, Calineczka, Milionerzy, Dobble, Nawlekaj nie czekaj- gra edukacyjna, Connect 4 – gra logiczna.

Dzieci podeszły do zajęć bardzo profesjonalnie i same podzieliły się ma grupy i grał każdy z każdym. Oprócz gier były też puzzle, które również cieszyły się dużym  zainteresowanie.

Hitem wieczoru był PHOTON EDU, którego Pani Ula zaprogramowała, a dzieci patrzyły czy  dobrze wykonuje powierzone mu zadania.

Zainteresowanie wśród dzieci było ogromne a Pani Ula pozwoliła dzieciom kodować robota i to był niesamowite doświadczenie dla każdego uczestnika. Dzieci wcale nie chciały kończyć zajęć.

Dzieci mają obiecane, że będziemy na każdych zajęciach pracować z robotem, jednak pamiętamy, że na następne zajęcia przynosimy różne ozdoby, bo będziemy robić choinki.