Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki „Horus” w Dziwnowie odbyło się 25 listopada 2019 roku i była na tym spotkaniu omawiana książka Katarzyny Miller „Bez cukru, proszę”.

Bez cukru, bo bez cenzury, bez  zbędnego krygowania się bez pozowania.

Panie stwierdziły, że to książka na swój sposób biograficzna- mówiąca o tym co najważniejsze miłości, związkach, seksie, przyjaźni, pracy, starzeniu się i poszukiwaniu spełnienia.

Książka jest odważna, kolorowa, zabawna  tak jak jej bohaterka. Katarzyna Miller w niebywale szczerych rozmowach z Danutą Kondratowicz opowiada o swoim życiu, podejmuje tematy bliskie każdej kobiecie: miłość, sex lęk, ból, zdrada pieniądze i śmierć.

Odpowiada na pytania:

Czy można być sobą i kochać siebie w rozmiarze XXL?

Jak unieść sukces i przejść przez porażki i straty, zdrady i żałobę?

Jak starzeć się z radością i nie bać się śmierci… i wiele innych.

Zapraszamy do przeczytania książki , a na następnym spotkaniu przeczytamy i omówimy książkę  Moniki Sawickiej „7 kolorów tęczy” .