Gumisie wybierają zawody – 17.09.2019 r.

17 września do biblioteki zawitały przedszkolaki  z grupy Gumisie. Dzieci pragnęły się czegoś dowiedzieć o zawodzie bibliotekarza oraz o innych zawodach. Posłuchały opowieści o zawodzie bibliotekarza, jak wygląda praca w bibliotece oraz o akcji prowadzonej w naszej placówce ,,Mała książka, wielki człowiek”. Każdy z Gumisie powiedział  kim by chciał zostać w przyszłości. Dzieci wymieniały takie zawody jak strażak, policjant, bibliotekarz czy piekarz. Obejrzały również z wielkim zaciekawieniem dwa krótkie filmiki o najczęściej wykonywanych zawodach oraz o najważniejszych zawodach. Przedszkolaki z michą chęcią wzięły również udział w dwóch przygotowanych zabawach z wykorzystaniem książki. Zadowolone Gumisie z nowym zasobem wiedzy wróciły szczęśliwe do przedszkola.