Dzień dobry – chciałabym zarekomendować wspaniałą pisarkę – Naszą Dziewczynę ze Świnoujścia –Annę Partyke Judge- ponieważ w październiku będzie ponownie w Polsce, chciałabym podjąć temat promowania jej kolejnej książki.

Dzień dobry – chciałabym zarekomendować wspaniałą pisarkę – Naszą Dziewczynę ze Świnoujścia –Annę Partyke Judge-  ponieważ w październiku będzie ponownie w Polsce, chciałabym podjąć temat promowania jej kolejnej książki.

Tutaj Autorka kilka zdań o sobie:

Szanowni Państwo,

Nazywam się Anna Partyka – Judge, należę do klubu literackiego „Na Wyspie” w Świnoujściu, oraz grupy literackiej „Verte” w Białymstoku.
Grupa Verte składa się z osób zajmujących się  różnymi formami i gatunkami prozy. Natomiast klub „Na Wyspie”  skupia osoby z zamiłowaniem piszące poezję.

Wraz z klubem „Na Wyspie”, wydaliśmy wiele almanachów poetyckich, w których znalazły się także  moje wiersze. Ostatni z nich, zatytułowany „Wyspiarskie klimaty” ukazał się w ubiegłym roku.

Przedstawiam Państwu ostatnio wydaną w Wydawnictwie Replika książkę „Na krawędzi uczuć”, obyczaj,  ( premiera 26 lutego 2019 r. )

„Każda z bohaterek ma własny bagaż doświadczeń, własne spojrzenie na życie i własną decyzję do podjęcia. Mimo jesiennej pory wszystkie w tym samym czasie trafiają do nadmorskiego kurortu. Czego poszukują?
Edyta, mimo mierzenia się z własnymi trudnościami, spróbuje wykorzystać swą wiedzę i doświadczenie psychologa, aby pomóc nowym przyjaciółkom odzyskać wewnętrzną równowagę. Czy jednocześnie uda jej się znaleźć własne szczęście?”.

Tak o książce wypowiada się Hanna Greń, pisarka :
„Sześć kobiet stojących na krawędzi tego, co jeszcze niedawno uznawały za udane życie. Sześć dramatów, nie zawsze wiodących do szczęśliwego zakończenia. Sześć świetnie wykreowanych historii. Anna Partyka – Judge spisała się na szóstkę, tworząc tę książkę. Gorąco polecam!”.

Tutaj znajdziecie Państwo recenzję:

Czy już Wam "donosiłam" o tej wspaniałej recenzji?Jeśli jeszcze nie, to dzisiaj spieszę to naprawić.#Kobiece recenzje…cóż innego mogę napisać? D z i ę k u j ę !!!😍😍😍

Opublikowany przez Anna Partyka – Judge Czwartek, 28 marca 2019

U nas Pani Ania była już dwa razy i szykujemy się na kolejny raz. Spotkania z Anią Judge opisałam na naszej stronie www.bibliotekadziwnow.pl oraz na naszym FB.

Serdecznie polecam, tematyka, oprawa, powieści i cena warta rekomendacji.

Kontakt a Anną Partyką Judge – mailowy : bemol@list.pl . Autorka na stałe mieszka obecnie w Hiszpanii.

Pozdrawiam i serdecznie namawiam.

Proszę o przekazanie zaprzyjaźnionym bibliotekom.

Dyr. MBP w Dziwnowie Alina Cygal Sobhi .