“Wyspa Wspomnień – Doroty Milii.

Kochani wczoraj 20 maja 2019 r. nasza biblioteka otrzymała piękny prezent od Radnej Joasi Zaremby – trzy pozycje wspaniałej książki Doroty Milli – z która spotkamy się na początku października 2019 r. – “WYSPA WSPOMNIEŃ”.

Pani Asia wie, ze fundusze na zakupy nam się skończyły, budżet jest bardzo skromny, ten sam od pięciu lat. Ale mamy JĄ – książkę, której akcja dzieje się w Dziwnowie. Jest to pierwsz część trylogii. Wczesniej, przed spotkaniem autorskim zakupimy inne tytuły tej autorki.

…Zatęskniłam za morskim smakiem powietrza, za dobrze znanymi uliczkami. Tutaj przeżyłam najwspanialsze chwile. Na wyspie…

Pełna niepewności Lilianna wraca do miejsca, które wypełnione jest radosnymi, ale i mrocznymi wspomnieniami z przeszłości. Kiedyś ona i jej dwie przyjaciółki obiecały sobie, że dziesięć lat później ponownie spotkają się na wyspie, która w młodości była ich domem. Dawne miejsca witają kobiety nowymi obietnicami.

W pięknym nadmorskim Dziwnowie spotykają starych przyjaciół, udaje im się także zawrzeć nowe, interesujące znajomości. Wspólnie z przystojnym policjantem i intrygującym prokuratorem wędrują dawnymi ścieżkami, szukają rozwiązania starych, zapomnianych tajemnic. Ale przede wszystkim muszą odnaleźć prawdę o sobie.

Czy i tym razem powrót okaże się nowym początkiem, szansą na miłość i obietnicą spełnienia dawnych marzeń?

…..

Asiu – DZIĘKUJEMY !!!

Zapraszamy do lektury :).