Tydzień Bibliotek – 9 maja 2019 r. – Teatrzyk Ti Bum w przedszkolu „Promyk Słońca”.

Panie Iwona i Ula z biblioteki w Dziwnowie w pochmurny, smutny dzień odwiedziły naszych Małych Przyjaciół w Przedszkolu „Promyk Słońca” i w każdej grupie zaświeciło słoneczko  – podczas spektaklu Teatru Ti Bum, no i słodkie czekoladki też wywołały uśmiech na buziach przedszkolaków.

Misie i Smerfy obejrzały bajkę „Groszek”, Duszki wraz z Panią Iwonką „Szukały Marudka”, Gumisie bawiły się wraz z „Kotką Milutką”, a Tygryski poznały „Legendę o Skarbniku”.

Dzieci były bardzo zadowolone z przy okazji dowidziały się, że od 7 do 15 maja w naszej MBP jak i w bibliotekach w całej Polsce trwa Tydzień Bibliotek, kiedy to każda biblioteka ma ciekawą ofertę dla mieszkańców.