DKK Horus – 25.03.2019 r. – omawiał „Zabójcę” Marii Nurowskiej.

Dnia 25 marca spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki „Horus”  w Dziwnowie , aby omówić książkę Marii Nurowskiej „Zabójca”. Książka wśród Pań wywołała różne uczucia , którymi w życiu wszyscy się kierujemy.

Stawiane pytanie czy Adam jest zabójcą swojego brata  czy nie , dlaczego się nie bronił  było świetnym tematem do dyskusji. Rozwijająca się miłość Adama i Joanny  i zapiski więzienne , które pozwalają poznać Joannie prawdę o Adamie, wywołują wśród zebranych Pań pstrą dyskusję.

Joanna odnajduje Adama  w miejscu gdzie nigdy w życiu by się nie spodziewała go zobaczyć i jej pytanie nurtujące ją od chwili spotkania -DLACZEGO POCAŁOWAŁEŚ ZIEMIĘ PO WYJŚCIU Z POCIĄGU- zostało zaspokojone.

Miłość chłopaka z Podhala i młodej dziennikarki  ma szanse na trwały związek.

Dnia 29 kwietnia zapraszamy na spotkanie gdzie będziemy omawiać książkę Hennig Mankella „Comedia Infantil”.

Zapraszamy na spotkanie i wspólne dyskutowanie.