E – mocni w Międzywodziu – już 03.04. 2019 r.

Mieszkańcy Międzywodzia rozpoczęli swoją przygodę ze Szkoleniami: „e – Mocni cyfrowe umiejętności, realne korzyści” – 9 lutego 2019 r.

Szkolenia odbywają się w Międzywodziu w Świetlicy Środowiskowej, ostatnio poruszaliśmy temat :

„WYSZUKUJ INFORMACJE W SIECI, ZAPISUJ JE, NOTUJ – WYSZUKIWARKA GOOGLE, DYSK GOOGLE, DOKUMENTY GOOGLE”. – z obszaru sprawy codzienne.

Zakładaliśmy maile dla uczestników nie posiadających konta.

Kolejne potkanie odbędzie się w środę 4 kwietnia o godzinie 16.00.

Powtórzymy oczywiście poprzedni materiał z poszerzeniem, będzie możliwość założenia kont mailowych. Zajmiemy się również kolejna tematyką:

„e-PUAP – załatwianie spraw urzędowych – jak złożyć wniosek online na dowód osobisty lub prawo jazdy?” z obszaru sprawy codzienne.

„aktywny użytkownik w e- społeczności”

„Portale społecznościowe na przykładzie Facebooka” – i wiele innych ciekawych tematów niezbędnych na co dzień.

Proponujemy osobom biorącym udział aby przyszli z własnymi laptopami – wówczas materiały ze szkolenia będzie łatwiej utrwalić w domu.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziałów organizowanych dla państwa przez gminę Dziwnów. Gmina Dziwnów jako jedyna w województwie Zachodniopomorskim bierze udział w programie.