Skrzaty i pierwsze symptomy Pani Wiosny – 05.03.2019 r.

5 marca odbyły się kolejne zajęcia ,,Skrzatowe” na,  które przybyły z miłą chęcią dzieci. Dzieci wysłuchały bajeczki Kamila Polaka „odejście zimy’’, która bardzo im się spodobała i wspólnie przyznały, że również widzą w przyrodzie pierwsze oznaki odchodzącej zimy. Nasze spostrzegawcze skrzaciki dojrzały pierwsze bazie kotki na drzewach, przylatujące ptaki oraz przebiśniegi. W oczekiwaniu na kolorową wiosnę, zaczęliśmy przygotowywać  kolorowe prace plastyczne. Milusińscy stworzyli przepiękne kolorowe pawie z piór. Pawie prezentowały się niesamowicie były przepięknie ozdobione, kolorowymi brokatami, sztucznymi oczkami i wieloma ozdobami. Widząc takie piękne prace każde z dzieci poczuło już nadchodzącą wiosnę, która przywita nas paletą barw.