30 kwietnia we wtorek o 17.00 w MBP w Dziwnowie będziemy gościć na Spotkaniu Autorskim – Katarzynę JANUS.

Autorka o sobie – Jestem autorką czterech powieści z gatunku literatury kobiecej, które wydałam pod pseudonimem Katarzyna Janus- “Nigdy nie jest za późno”, “Życie za życie”, “Mam na imię Walentyna” i ” Światło kryje się w mroku”. Piąta książka, nosząca tytuł “Piękni ludzie” ukaże się w maju. Powieści zostały przychylnie przyjęte przez czytelniczki i zyskały pozytywne recenzje. Jestem mieszkanką Leszna, gdzie pracuję od wielu lat jako lekarz. Chętnie spotkałabym się z zainteresowanymi czytelniczkami z Dziwn owa i nie tylko ( i czytelnikami oczywiście też). FB- Katarzyna Janus strona autorska Na spotkaniu oczywiście będzie można nabyć książki Pani Katarzyny z bezcennym autografem.