Siódmy dzień – Ferii- 05.02.2019 r. spacer do Fermy Zwierząt Pana Stasia w Międzywodziu.

We wtorek 05,02 2019 r. – wybraliśmy się odwiedzić Zagrodę Zwierzaków Pana Stasia w Międzywodziu. Dziś trochę mniejszą ekipa bo cały autokar dzieci pojechał do Aquaparku w Koszalinie.
            W zagrodzie przywitały nas kuce, kózki, kotki, króliczki, piesek – przynieśliśmy im trochę karmy i popieściliśmy cudowne zwierzaki. Było bardzo miło.
             Potem staraliśmy się rozpalić ognisko, no nie bardzo nam się udało bo drewno, które znaleźliśmy było mokre. pospacerowaliśmy po Międzywodziu i po plaży.
bardzo się cieszymy, że odwiedziliśmy Milusińskich Pana Sołtysa, one też były zadowolone bo chyba bardzo lubią gości.

Polecamy odwiedzanie tego miejsca.