„Mała Książka – Wielki Człowiek” w Bibliotece w Dziwnowie – zapraszamy kolejne trzylatki :)

Miejska Biblioteka Publiczna  w Dziwnowie bierze udział w projekcie

, który ma na celu zachęcenie rodziców dzieci trzyletnich do przyjścia do biblioteki i wypożyczenia książek. Co należy zrobić by wziąć udział w programie?

– Odwiedzić z dzieckiem Bibliotekę

– Zapisać dziecko do biblioteki, wypożyczyć książkę i odebrać oczywiście za darmo ! WYPRAWKĘ CZYTELNICZĄ I KARTĘ MAŁEGO CZYTELNIKA. Dziecko będzie za każdą wypożyczoną książkę  dostawało naklejkę na swoja plastikową legitymację.

Rodzic powinien:

–  Pozwolić dziecku samemu dokonać wyboru książki .

– Przeczytać wspólnie wypożyczoną książkę

– Po uzbieraniu 10 naklejek dziecko otrzyma imienny dyplom

To będzie potwierdzenie nie tylko jego aktywności czytelniczej , ale także Waszych wspólnych przygód z książką.

My jako bibliotekarze możemy pochwalić się , że mamy już pierwszą dziewczynkę , która uzbierała 10 naklejek i otrzymała imienny dyplom. Jest to  MAJA KAJKO – gratulujemy Majce i życzymy wielu przygód w świecie baśni.