REKRUTACJA DO kolejnej partii Szkoleń e- MOCNYCH :).

DSC_0011 DSC_0022

Po sezonie letnim 2018 –jeśli tylko zbierzemy grupę 6 osób rozpoczynamy kolejny kurs i  ruszamy z kolejna partią Szkoleń z dofinansowanego przez EU projektu:

„E- Mocni cyfrowe umiejętności realne korzyści”.

Rekrutacja rozpoczęła się już w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Reymonta 10 w Dziwnowie w godzinach otwarcia –

i będzie trwała tak jak i kursy – CAŁY ROK !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU !!!

Równolegle ruszą kursy dla NIEZAAWANSOWANYCH i dla ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH.

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się w bibliotece.

Dla mieszkańców Łukęcina i Dziwnówka Kursy E- mocni zostaną zorganizowane w miejscu zamieszkania.

W Łukęcinie zapisujemy się w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Słonecznej i tam będą odbywały się szkolenia,

natomiast w Dziwnówku zapisujemy się w Bibliotece przy ul. Morskiej 10 – i szkolenia również odbędą się pod tym adresem.

Każda grupa musi mieć 6 uczestników ale grup może być wiele!!!

Gdy tylko zbiorą się zainteresowani ustalimy z Państwem terminy szkoleń i zaczynamy działać. Jesteśmy z Państwem cały czas w kontakcie telefonicznym i mailowym:

913813547, 662442585, mbpdziwnow@interia.eu, biblioteka@dziwnow.pl , filiadziwnowek@interia.eu i tel. 923811211.

Zapraszamy.