Warsztaty “Rodzic z klasą”.

20 czerwca zakończyły się Warsztaty Edukacyjne „Rodzic z klasą” – służące wzmacnianiu opiekuńczo – wychowawczych kompetencji rodziców, nabyciu umiejętności efektywnej komunikacji z dzieckiem oraz radzenia sobie z agresją wśród dzieci zorganizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Dziwnowie wraz z Pedagog mgr Anną Majewską.
Warsztaty odbywały się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Elżbiety Zakrzewskiej od 8 maja do 20 czerwca w każdy wtorek i czwartek od godziny 10.00 do 12.00.
Fenomenem warsztatów było to że cala grupa 9 osobowa wytrwała od początku do końca, zawiązały się przyjaźnie, wymieniono wiele doświadczeń, wspierano się dobrymi sprawdzonymi radami.
Warsztaty wniosły one w życie uczestniczek wiele „dobrego” nowego i tego co już z pewnością doświadczyły ale nie zawsze z pełną świadomością korzystały z posiadanej wiedzy. Pani Ania pomogła nam spojrzeć na to wszystko jeszcze raz w nowym świetle i zwróciła uwagę na istotę i wagę posiadanej wiedzy.
Świetnie przygotowany program Spotkań, miłe i przyjazne otoczenie oraz wspaniale towarzystwo uczestniczek wpłynęły na ogromne powodzenie kursu.
Z pewnością warto byłoby powtórzyć dla osób, które nie miały okazji uczestniczyć, a Panie – uczestniczące już zgłosiły gotowość do wzięcia udziału w innych równie interesujących programach.