Noc w Bibliotece 2 czerwca – sobota 2018 !!!

Zapraszamy od godz. 18.00 do godz. 24.00
1. Piraci zbierają się o godz. 18.00 w „Bibliotecznej Dziupli” – Piraci i Piratki oczywiście w swoich strojach piracko – galowych 😉 – wicie gdzie no jasne – przy ul. Reymonta 10 drabiną do góry.
2. Kożdy Pirat wlecze ze sobą kiełbasę, pajdę chleba i jakiś kijek na którym osmali na grillu swój przywleczony kawał mięsiwa.
3. O 18.15 Sprawdzimy co porabiają Dziwnowiaki na mieście i tak wesoła drużyna luftnie sie i uda sie halsem zachodnim na „Czarną Perłę” by oddać sie swawolom i takim tam… nie wszyscy muszom wiedzieć co będziemy robić.
4. Piraci zaiste poznają swoją regionalna „Legendę o Steńce”, a potem pójdą na zachód słońca na plaże zobaczyć czy ich tam przypadkiem ni ma, ale to po spożyciu przywleczonych „zwłok” we flaku.
5. Przed kontrolą plaży – cała dzika horda podda się grom zręcznościowym i zabawom godnym Pirackiej chołoty, trzeba Wam zmienić imiona – to jest to jak na was wołają – bo te co nosicie są co nieco nie tego, no nie udały się Wom. Sprawdzimy co w Wos siedzi i ochrzcimy Wos jeszcze roz bo nie wiadomo jak to było te ileś tam lat temu. Bedom tez qwizy – o mało co by my o tym zapomnieli i znojdzie się coś słodkiego i niezdrowego J.
6. Gdzieś o 22.00 cala Gawiedź wróci do gawry i se popatrzy jak to i owo robi ten no Jacek Sparrow w drugiej części.
7. No i najpikniejsze przed „Godzinom duchów” Matka z Ojcem nos od Wos uwolni.
No to by na tyle Zbóje Wodne. Kto chce poszaleć zapisuje się od jutra w Gawrze na Reymonta 10, albo dzwoni czym popadnie na 91-38-13- 547 az do skutku. Czasem która usłyszy.
DO ZOBACZENIA
Wosz wielki Wódz …. Haha tajemnica wielko wto J – wyborów jeszcze nie było.
Wszystko odbyło się zgodnie z planem, frekwencja w tym roku niezbyt wielka, ale uczestnicy którzy brali udział byli bardzo aktywni.
Skorzystaliśmy oczywiście z przesłanych nam materiałów:
Dzieciom odczytaliśmy “Pana od angielskiego” oraz razem prześledziliśmy komiks Krasnolud NAP – smocza kraina”.
Dorośli łamali sobie głowy na Qwizie :).
Obejrzeliśmy “Tarapaty” w reż. Marty Karwowskiej i oczywiście Przygody kapitana Sparrowa.
Noc uważamy za udaną i mamy nadzieję, że w przyszłym roku frekwencja będzie dużo większa.