Kino dla dorosłych – kwiecień 2018 w Bibliotece.

Kino dla dorosłych – kwiecień 2018 w Bibliotece.
1.) 12.04.18 czwartek – 18.00:
„Harry Angel”.
Harry Angel (Mickey Rourke) to detektyw, którego życie nagle zamienia się w koszmar. Giną młode kobiety zamordowane w bardzo brutalny sposób, Harry spotyka niezwykłego, tajemniczego Louisa Cyphre’a (Robert De Niro). Harry zagłębia się w mroczny świat przypominający koszmar senny bardziej niż rzeczywistość.
2.) 26.04.18 czwartek – 18.00:
„GRANICE ZŁA”.
To miała być wymarzona podróż na zaciszną, rajską wyspę. Wszystko ulega zmianie, kiedy do grupy surferów dołącza samotna kobieta, Sam (Daisy Betts). Jedyna wolna dziewczyna na pokładzie budzi zainteresowanie chłopaków i powoduje konflikty. Sfrustrowany sytuacją psychotyczny Bull (Ben Oxenbould) nie wytrzymuje i molestuje Sam. Oburzeni koledzy zostawiają go na wyspie. Jednak Bull powraca i przejmuje kontrolę nad jachtem, zmieniając beztroskie wakacje w koszmar i walkę o przetrwanie.