Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie kontynuuje kursy 5 –ciu języków obcych dla swoich mieszkańców.

Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie kontynuuje bezpłatne kursy 5 –ciu języków obcych dla swoich mieszkańców. Opłaciliśmy kontynuację dla osób już uczestniczących w kursach, dysponujemy dostępem również dla osób które obecnie podejmą decyzję dołączenia do kursu.

Kursy językowe Lerni, kursy specjalistyczne z serii Kursy123, a także kursy dla dzieci FunEnglish i FunJunior to multimedialne i w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych oraz rozwój umiejętności specjalistycznych. Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, fotolekcjom, filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom. Multimedia oddziałowują na więcej zmysłów, dzięki temu przyspieszają proces zdobywania wiedzy, czynią go trwalszym, a co najważniejsze wyjątkowo atrakcyjnym dla użytkownika!

W ofercie dostępne są również kursy w języku: angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, i włoskim.

E-learning zwiększa jakość nauczania, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.
Pozwala na:
przyspieszenie procesu zdobywabia wiedzy,
zindywidualizowanie procesu nauczania,
mierzenie postepów,
elastyczność czasu i miejsca nauki,
zwiększenie atrakcyjności i zaangażowania w proces nauki za pomocą multimediów i gamifikacji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 913813547 z naszą placówką lub o kontakt mailowy: biblioteka@dziwnow.pl , gdzie otrzymają Państwo swój osobisty kod dostępu do platformy oraz link pod którym należy się zalogować.
Zapraszamy .