Ósmy dzień Ferii w Bibliotece – 24.01.2018 r. – Grillowane kiełbaski i spacer po Dziwnowie.

Ósmy dzień Ferii w Bibliotece – 24.01.2018r. 
24 stycznia w środę planowaliśmy spacer do Dziwnówka, ale od rana przywitała nas plusowa pogoda i mżawka zmieniliśmy nieco program.
Przeczekaliśmy mokrą pogodę i wyruszyliśmy na spacer po Dziwnowie. Odwiedziliśmy place zabaw, plażę i cala okolicę , było ciepło i wesoło. Po obiedzie obejrzeliśmy film na dużym ekranie – razem wybraliśmy przygody Asterixa i Oberixa w Egipcie, a w tym czasie nasze Panie grillowały dla nas kiełbaski, które skonsumowaliśmy z ogromnym apetytem mniam mniam  !!!
Dzisiaj trochę poleniuchowaliśmy, ale za to jutro będziemy bardzo zajęci od rana do wieczora – już o 8.30 wyjeżdżamy do Szczecina, gdzie czeka nas Papugarnia, Zamek Książąt Pomorskich, Fabryka Lizaków no i Mc Donald.
Musimy wszyscy 8.15 stawić się w bibliotece, by wyjechać punktualnie bo tym razem autokar nie może czekać jesteśmy poumawiani na godziny .
Przypominamy rodzicom dzieci z choroba lokomocyjna o zabezpieczenie swoich dzieci. Do Jutra .