Pierwszy Dzień Ferii w Bibliotece – “Bezpieczne Ferie” – 15.01.2018r. :)

Pierwszy dzień za nami spędziliśmy go z 30 osobowa grupa dzieci. Było głośno i dynamicznie ale fajnie.
W poniedziałek 15 stycznia 2018 r. Pan Grzegorz Oleszczuk zorganizował dla nas specjalne Spotkanie z Panem Policjantem Dariuszem Surowieckim, z Panami Borysem Dąbrowskim i Dominikiem Gąską ze Straży Gminnej, Z Panami Krzysztofem Wilczyńskim i Tomkiem Sochą ze Straży Pożarnej oraz z Jakubem Maksymiukiem I Grzegorzem Oleszczukiem z SAR. I działo się działo, wiemy wszystko o Bezpiecznych Feriach i o pracy naszych Bohaterów. Mieliśmy okazję przymierzyć elementy mundurów i choć przez chwilę poczuć brzemię odpowiedzialności wykonawców tak szlachetnych zawodów. Panowie dziękujemy jak nie wiem co !!! za to ciekawe spotkanie 🙂 .