Filmy dla widzów dorosłych – listopad 2017 – KINO W BIBLIOTECE .

Filmy dla widzów dorosłych – listopad 2017 – KINO W BIBLIOTECE:
1.) Czwartek – 16.11.2017 godz. 18.00 -20.00
Thiller
Agresywny mąż niszczy życie Anny. Chcąc wyrwać się z piekła i przerwać krąg przemocy domowej, kobieta decyduje się na ucieczkę. Wraz z synkiem usiłuje rozpocząć nowe życie. Niestety, wcale nie jest lepiej, bo Anna zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością…
Agniszczy życie Anny. Chcąc wyrwać się z piekła i przerwać krąg przemocy domowej, kobieta decy

2.) Czwartek – 23.11.2017 godz. 18.00 – 20.00
Melodramat –
Główny bohater filmu, Hache (w tej roli Mario Casas) dwa ostatnie lata spędził w Londynie. Postanowił jednak wrócić do Barcelony. Zauważył, że wiele rzeczy wokół się zmieniło, sam też stał się innym człowiekiem. Hache cały czas mysli o Babi, swojej wielkiej miłości sprzed lat. Jak się okazuje ukochana ułożyła już sobie życie i zaręczyła się z innym mężczyzną.

Bohater postanawia zmienić środowisko, poznać nowych ludzi. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się Gin, szalona dziewczyna. Z czasem para zaczyna ze sobą flirtować. Jednak pewnego razu przypadkowo spotyka Babi. Czy młody mężczyzna będzie w stanie zapomnieć o silnym uczuciu, jakim darzył dziewczynę?

Serdecznie zapraszamy do naszego biblioteczne go kina i dyskusyjnego Klubu Filmowego – filmy emitowane są na 80 calowym ekranie  !!!