Skrzaty 17 października 2017 – na spektaklu „KOPCIUSZEK” w Przedszkolu „Promyk Słońca”.

Skrzaty 17 października 2017 – na spektaklu „KOPCIUSZEK” w Przedszkolu  „Promyk Słońca”.

W piękne październikowe popołudnie poszłyśmy z dziećmi do Publicznego Przedszkola „Promyk Słońca „Dziwnowie na przedstawienie pt.:”Kopciuszek”.
Obsada przedstawienia była wspaniała , ponieważ aktorami byli rodzice dzieci chodzących i tych które chodziły do przedszkola.
Piękna scena, stroje aktorów i atmosfera przedstawienia była cudowna.
Dzieci były pod wrażeniem gry aktorskiej rodziców. Aplauz na stojąco był wyrazem wielkiego zadowolenia widzów
W drodze powrotnej do Biblioteki zbierałyśmy jesienne liście , a dziewczynki bawiły się na placu zabaw. Zapraszamy na następne spotkanie Skrzatowe , jak zwykle we wtorek od 16.00 do 18.00 .