Sobotnie seanse filmowe dla dzieci ruszają od października 2017.

Sobotnie seanse filmowe dla dzieci ruszają od października 2017.

1.) 07 październik 2017 r.- sobota – godz. 10.00;
(Alpejska wioska, rok 1943. Kiedy bezpański pies zabija owce, lokalny chłopiec postanawia ochronić zwierzaka przed zemstą mieszkańców.)

2.) 14 październik 2017 – sobota godz. 10.00:
(“Gdzie mieszkają dzikie stwory” jest opowieścią, którą powinien obejrzeć każdy rodzić. Film stworzony z myślą o dzieciach, jednak przekaz jest znacznie głębszy, opowiada o emocjach… Film przedstawia historię małego chłopca, który nie potrafi sobie poradzić ze swoimi emocjami. Jest samotny, zagubiony i niezrozumiany… Trafia do przedziwnej krainy zamieszkiwanej przez dziwne stwory. Film dla starszych dzieci, młodsze mogą się bać, zwłaszcza na początku.)

3.) 21 październik 2017r. – sobota – 10.00:
(Małe tygrysy zostają schwytane w Kambodży. Jeden trafia do cyrku, drugi jest szkolony do zabijania.)

4.) 28 październik 2017r. – sobota- 10.00:
(Chloe, rozpieszczona chihuahua mieszkająca w Beverly Hills, podczas nieobecności swojej właścicielki wraz ze swoją opiekunka jadą do Meksyku. Suczka, ku rozpaczy swej niani, gubi się. Zdesperowana Angela wraz ze swym przyjacielem starają się odnaleźć psa zanim o jego zaginięciu dowie się właścicielka. Tymczasem Chloe próbuje wrócić do domu na własną łapę w czym pomaga jej nowy przyjaciel Delgado i Papi. W szczęśliwym powrocie Chloe do domu stara się przeszkodzić przestępca zajmujący się ustawianiem walk psów. Czy Chloe uda się wrócić?)