Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie zaprasza na Spotkanie Autorskie we wtorek 20 czerwca o 16.00 będziemy gościć Poetkę Barbarę Mietlińską .

Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie zaprasza na Spotkanie Autorskie
we wtorek 20 czerwca o 16.00
Pani Barbara gościła już w naszej Filii w Dziwnówku 21 maja 2016 i 6 czerwca 2016, nasze spotkania były bardzo udane.
Bardzo cieszymy się, że Pani Basia odwiedzi nas ponownie.
Na co dzień Pani Barbara Mietlińska mieszka w Nowej Rudzie, a na naszym Wybrzeżu spędza co roku swój urlop. Nasz Gość chce podzielić się z nami swoją pisarską pasją. Poetka tworzy wiersze dla dzieci, ale nie tylko. Jest emerytowanym pedagogiem więc nic dziwnego, że pisanie dla najmłodszych daje jej niesamowitą radość. Warto również dodać, że poetka udziela się społecznie, jest wolontariuszką, śpiewa również w chórze kościelnym. Pani Barbara należy do fundacji KAMENA w Łodzi, która kieruje Klubem Poetów i Pisarzy KAMENA, oddział w Słupcy.
„Wspomnienia z rehabilitacji w Dziwnowie”.
Międzywodzie z wody słynie,
ja tam wole być w Wolinie.
W Dziwnowie troszeczkę ze względu
na dziwną rzeczkę.
W Pobierowie pobór wielki,
Biorą haracz od pętelki.
Nie w humorze dziś Niechorze,
Nawet słońce nie pomoże.
Jeszcze mi została Ustka
bo tam dalej to już pustka”.
/ Barbara Mietlińska/
Będą promowane tomiki wierszy: „Raj”, „Kochaj mnie mocno a może mniej”, „Ale jaja”, „Też czytamy – zapraszamy”, „Erotyki” i wiele innych. Będzie okazja nabyć tomiki wierszy w promocyjnej cenie z bezcennym autografem poetki. Serdecznie zapraszamy  !!!