FUNPAKIET DLA BIBLIOTEK – nauka języków obcych w domu !!!

FUNPAKIET DLA BIBLIOTEK –

nauka języków obcych w domu !!!
Interaktywna nauka online dla najmłodszych, młodzieży, osób dorosłych i seniorów!

Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie przedłużyła Funpakiet do 16 kwietnia 2018 roku.
Biblioteki to miejsca spotkań społeczności lokalnych. Wspólnie możemy sprawić, że każdy użytkownik odnajdzie w nich inspirację i narzędzia do rozwoju za pomocą multimedialnych kursów online!
Kursy językowe Lerni, kursy specjalistyczne z serii Kursy123, a także kursy dla dzieci FunEnglish i FunJunior to multimedialne i w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych oraz rozwój umiejętności specjalistycznych. Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, fotolekcjom, filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom. Multimedia oddziałowują na więcej zmysłów, dzięki temu przyspieszają proces zdobywania wiedzy, czynią go trwalszym, a co najważniejsze wyjątkowo atrakcyjnym dla użytkownika!
E-kursy Lerni:
| Angielski

| Niemiecki

| Hiszpański

| Francuski

| Włoski

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego 913813547 lub mailowego biblioteka@dziwnow.pl po odbiór kodów dostępu do platformy e-lerningowej.
Każdy z Państwa będzie miał dostęp do wszystkich pięciu języków, może korzystać z wszystkich lub wybrać te które Państwa interesują.