Bierzemy Udział w Tygodniu z Internetem 2017r. – czwartek 30 marca 2017- godz. 16.00

WEŹ UDZIAŁ W MIĘDZYNARODOWEJ KAMPANII!
WŁĄCZ SIĘ W TYDZIEŃ
Z INTERNETEM 2017!
GWARANTUJEMY DOBRĄ ZABAWĘ
I NOWE CIEKAWE DOŚWIADCZENIA!

„E – PASJONACI”

ZAPRASZAMY

„e-Pasjonaci” to spotkanie dla różnych grup wiekowych, przede wszystkim dla osób dorosłych korzystających lub planujących rozpoczęcie korzystania z Internetu. W szczególności dla tych, których mogłyby zachęcić do tego przydatne i praktyczne materiały znajdujące się w sieci.

MIEJSCE: MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DZIWNOWIE
UL. REYMONTA 10
DATA: W CZWARTEK 30 MARCA O GODZ. 16.00 

TYDZIEŃ Z INTERNETEM 2017: INSPIRUJ SIĘ I DZIEL SWOIMI PASJAMI!

Od 27 marca do 2 kwietnia trwać będzie ogólnoeuropejska kampania „Tydzień z Internetem 2017” (którą mamy przyjemność po raz kolejny koordynować w Polsce). Motyw przewodni tegorocznej edycji to: inspiruj się i dziel swoimi pasjami!
Zapraszamy biblioteki, szkoły, pracownie komputerowe, świetlice, organizacje pozarządowe, a także inne lokalne instytucje – przyłączcie się do tegorocznej edycji kampanii! W tym roku skupiamy się na trzech obszarach bliskich naszemu życiu codziennemu: majsterkowaniu, gotowaniu i szyciu!
Każda z instytucji uczestniczących w akcji będzie mogła zorganizować spotkanie, podczas którego mieszkańcy poznają inspirujące blogi i przekonają się, że sami w podobny sposób mogą dzielić się swoimi pasjami w sieci. A być może – tak jak znani blogerzy – również na tym zarabiać!