25 marca o 18.00 kolejny film – dramat…..

Przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie zakładamy
Dyskusyjny Klub Filmowy.

Wszystkich chętnych do wspólnego oglądania, omawiania i wyszukiwania ciekawych filmów serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie 24 marca w piątek o godzinie 17.30 w MBP w Dziwnowie.
Filmy będą emitowane na 80 calowym ekranie, przy herbatce i kawce .
O godzinie 18.00 będzie emitowany film o tym, że nie należy rozmawiać z nieznajomymi – nigdy !
Nieudane małżeństwo Jane Bonner (Shanna Reed) z policjantem, który popadł w nałóg alkoholowy, kończy się rozwodem. Gdy sąd przyznaje kobiecie wyłączne prawo do opieki nad nieletnim synem, wydaje się, że wszystkie problemy nareszcie zostały rozwiązane. Jane poznaje przystojnego Patricka Brodyego (Pierce Brosnan), który okazuje się również wyrozumiałym i troskliwym ojczymem. Sielankową atmosferę zatruwają nieustanne nękania Bonnera, który zaciekle walczy o syna.

Serdecznie zapraszamy – do oglądania filmów w dobrym towarzystwie, będziesz miał wpływ na to co razem oglądamy  !!!