Czwarty dzień Ferii 2017 w Bibliotece – 16.02.2017r.

Czwartek – dzisiaj znowu slicznie, słonecznie 🙂 a my udajemy się na spacer do Międzywodzia – naszym celem jest Zagroda Zwierząt Pana Radnego i sołtysa Stasia Mączki. Panie z biblioteki mówią, że Pan Stasiu jest super bo to u niego co miesiąc stacjonuje “Biblioteka na kolach”. Spacer był fajny bo świeciło słonko, już nie pamiętamy kiedy szliśmy na nogach do sąsiednich miejscowości, a z samochodu nie da się tak dobrze podziwiac piękna naszych miejscowości – a są śliczne ! W Międzywodziu u Pana Stasia przygotowane dla nas było ognisko, pieklismy kiełbaski. Bawiliśmy się z kozami, królikami, kucami, kurami, psem, kotkami – och jak bylo fajnie :). I dowiedzielismy się kilka dni później, że urodziły się młode króliczki. Jeden z uczestników Ferii bartek Dymerski był tak miły, ze oprowadził nas po swojej miejscowości i bardzo nas zaskoczył wiadomościami na jej temat – dziękujemy. Do Dziwnowa wrócilismy autobusem szkolnym no teraz feriowym. panie Stasiu dziękujemy, dziękujemy i pozdrawiamy !!!
Dzisiaj było nas 22 uczestników – druga grupa pojechała na basen do Dziwnówka.