Spotkania Skrzatowe – pierwsze 18.10.2016r.

Na pierwsze powakacyjne Spotkanie Skrzatowe – przybyły nasze kochane Skrzaty : Zuzia, Izunia, Sara, Amelka, Mateusz , Szymon, Marcel, Tymon i Kacper.
No właściwie nie na pierwsze bo tydzień temu już nieoficjalnie gościliśmy cztery Skrzaty, które odwiedziły nas bo już nie mogły doczekać się ulubionych zajęć.
Przywitaliśmy się bardzo serdecznie i każdy Skrzat opowiedział jak spędził wakacje.
Po przeczytaniu opowiadania ze Świerszczyka Magdaleny Kiełbowicz „ Plan B” przystąpiliśmy do zrobienia kompozycji z jesiennych liści i kasztanów. Prace zostały wykonane bardzo starannie no i oczywiście zgodnie z dziecięcą fantazją.
Rozwiązywaliśmy kalambury, w ukrytych obrazkach poszukiwaliśmy jesieni i tańczyliśmy w rytm muzyki , dobrze się przy tym bawiąc. Wszystkie dzieci zadeklarowały swoje przyjście na następne spotkanie Skrzatowe, no i maja przyjść jeszcze z nimi nowe Skrzaty – super teraz to my nie możemy się doczekać ;).