7 lipca 2016 odbyło się w naszej Bibliotece spotkanie autorskie z Monika Orłowską.

7 lipca 2016 odbyło się w naszej Bibliotece spotkanie autorskie z
Monika Orłowską.

Monika Orłowska urodziła się w Krakowie. Jest anglistką , ale kocha też- z mniejszą lub większą wzajemnością języki obce. Od zawsze „siedzi w książkach”. Jedne czyta, drugie pisze , a ostatnio także redaguje , recenzuje i tłumaczy.
Nasze spotkanie 7 lipca 2016 roku , było spotkaniem przy kawie i ciastku w miłym towarzystwie rodziców i córki Pani Moniki. Jak się okazało Pani Monika przyjeżdża do Dziwnowa od wielu lat i jest w nim zakochana. To co robi , czyli pisze recenzuje i tłumaczy książki,

robi z przyjemnością. Jak się okazuje praca recenzenta i tłumacza wcale nie jest taka łatwa , dlatego ucieka w pisanie.
Pani Monika to osoba niezwykle miła i skromna , ale cudownie się z nią rozmawia o wszystkim.
Książki , które napisała do tej pory to książki obyczajowe, ale poruszające one różne tematy. Dotychczas wydane to:
„Adam i Ewy|”
„ Całuję. Mama”
„ Cisza pod sercem”
„ Kłamstewka i kłamstwa
„ U Pana Boga pod gruszą”

Było to miłe i ciele spotkanie z niezwykle miłą osobą.
Po spotkaniu dostaliśmy w prezencie książki Pani Moniki i serdecznie zapraszamy do świetnej lektury.