Nasza filia w Dziwnówku pięknieje z dnia na dzień –

Nasza filia w Dziwnówku pięknieje z dnia na dzień
– wymieniliśmy okna i drzwi na plastiki, wymieniliśmy stary …..dach na piękny nowy. Ogrodziliśmy nowym płotem naszą działkę i obsadziliśmy tujami, zrobiliśmy podjazd dla wózków a oprawa plastyczna zajęła się z fantastycznym skutkiem Pani Basia Wąsowicz.
“Parkan przed biblioteką zamienił się w… morze”

Czy można oceniać książkę po okładce, a bibliotekę po tym, co jest namalowane przed wejściem do niej? Okazuje się, że jak najbardziej tak! Na taki niecodzienny pomysł zachęcenia Czytelników do wstąpienia do skarbnicy książek wpadła bibliotekarka z Filii w Dziwnówku. Za zgodą Dyrektora postanowiła nieco uatrakcyjnić okolicę biblioteki i pomalować niezbyt ciekawy parkan przed wejściem w akcenty marynistyczne. Dlaczego właśnie takie? Nie trudno zgadnąć! Przecież biblioteka znajduje się tak blisko morza! Dzięki wytężonej pracy bibliotekarki i pomocy czytelniczki Julii powstało dno morskie z florą Bałtyku i pływającą w nim orką. Malowidło jest kolorowe, przyciąga wzrok przechodniów i nie pozwala przejść obok niego obojętnie, ale przede wszystkim zachęca do zajrzenia do biblioteki. W sam raz po wakacyjną lekturę! Zapraszamy!
Bibliotekarka z Filii w Dziwnówku – Wiesława Barbara Wąsowicz.

Proszę Państwa – na zdjęciach pokazaliśmy naszych Małych, Słodkich Podopiecznych
– którzy już niedługo będą gotowe do adopcji – oczywiście w Dobre Ręce i Kochające Serce :).