Tydzień Bibliotek w Dziwnowie.

MBP w Dziwnowie w Tygodniu Bibliotek organizuje:

9 maja o 17.00 zapraszamy na spotkanie z Przedstawicielami NBP.

10 maja Pieczemy Smaczne ciastka – SOWY dla naszych Gości z Okazji Dnia Bibliotekarza .

11 maja o 12.30 zapraszamy Dzieci klas I do III na Spektakl Teatru Duet z Krakowa pt. : „JAK WOJTEK ZOSTAL STRAŻAKIEM”.

11 maja o 17.00 zapraszamy na spotkanie Autorskie z Sylwią Trojanowską szczecinianką – autorką powieści dla kobiet„ Szkoła latania”, „Blisko chmur” .

12 maja odbędzie się Pasowanie na Czytelnika MBP w Dziwnowie Dzieci Przedszkolaków, którzy w tym roku pójdą do szkoły.

12 maja 16 godz. 16.00: na Spotkaniu Skrzatowym

Przyrządzamy sałatkę jarzynową, robimy SOWY    BIBLIOTECZNE  z toreb papierowych .

Słuchamy „Mądrych bajek z całego Świata”

– MADAGASKAR –„ Czterej bracia”.

Przez cały Tydzień Bibliotek w Przedszkolu „Promyk Słońca” będziemy wystawiać TEATRZYK KAMISHY BAY, codziennie w innej grupie.

Od 9 maja zapraszamy na KIERMASZ KSIĄZKI ZA ZŁOTOWKĘ !!!

Zapraszamy w godzinach otwarcia bibliotek w Dziwnowie i w Dziwnówku, kiermasz będzie trwał do końca sezonu letniego, a może dłużej .

Zapraszamy również do oglądania Wystawy prac Dzieci z Całego Świata „Wszystkie Stworzenia duże i małe”.

Serdecznie Zapraszamy !!! :).289_0